Únor 2012

Vyhodnocení soutěže o boty

15. února 2012 v 19:33 | Toe |  Ostatní...
Předem se chci omluvit, že to píšu takhle pozdě, ale mám toho dost do školy a nevím kdy budu mít čas na nějaké články, protože další týden odjíždím na hory na 7 dní.
Teď k soutěži.
Soutěže se zúčastnilo bohužel jenom 8 lidí, což mě celkem překvapilo, i tak jsem se musela celkem dlouho rozhodovat, nejvíce z vás chtělo boty číslo 3 (6 holek z 8) potom jedna slečna chtěla boty číslo 1 a vítězka vyhrála boty číslo 1.
Jinak holek které mají blog bylo 5 a to: undergroundkittycat.blogspot.com www.jessie-j-cornish.blog.cz kikuskaxd.blog.cz http://kuateui.blog.cz/ http://alice-little.blogspot.com/
Další 3 holky buď blog nemají nebo mi ho neuvedly.
A teď k vyhlášení.
První místo a tedy boty vyhrává Veronika K., soutěžní odpověď zveřejňovat nebudu, protože v budoucnu chystám další podobnou soutěž. Ale mohu se svámi podělit o fotky jejich hezkých bot.
2. místo bych chtěla udělit blogerce WhiteSparkle z blogu www.jessie-j-cornish.blog.cz , která si na příspěvku dala také záležet.
a 3. místo získává slečna emokika2, která mi ale neuvedla svůj blog.
Verčů jsem již kontaktovala e-mailem, pokud by jí e-mail nedošel nebo by byl nějaký jiný problém, tak mi prosím napiš komentář, také budu ráda když potom pošleš fotku svých bot, které jsi vyhrála.
Děkuji všem za účast, měli byste o ni zájem i příště? Protože při 8 zúčastněných lidech se mi takováhle soutěž nevyplatí, potřebovala bych záruku více lidí.
Prosím vyjádřete se k soutěži do komentářů, budu jen ráda.
Pokud chete vědětkdy případný další soutěž bude, tak si lajkněte moji stránku na FB, kde se to hned dozvíte ZDE

Vaše Toe ♥Přestávka

3. února 2012 v 11:44 | Toe |  Ostatní...
Zdravím všechny, chtěla bych jen oznámit že si dávám přestávku až do konce prázdnin, emaily do soutěže klidně posílejte dál, vyhodnocení samozřejmě 15.2 proběhne.

Vaše Toe

Vaše otázky na mě

2. února 2012 v 18:58 | Toe |  Ostatní...
Takže dávejte mi všelijaké otázky do komentářů, na všechny se pokusím zodpovědět, bohužel na to abych udělala videoodpověď nemám čas, protože pokoj sdílím ještě s bráchou a ten by z toho asi moc nadšený nebyl, i tak doufám že se tu nějaké otázky objeví.

Jak chodit na podpatcích + video

2. února 2012 v 15:13 | Toe |  Ostatní...
Soutěž o boty značky Iron Fist naleznete zde
Moje chůze na podpatcích je na konci článku. Ukazuji tam i jak vycházet a scházet schody.
Některé holky mi psali ať už do komentů tady na blogu nebo na FB že se neúčastní soutěže hlavně kvůli tomu že na podpatcích neumí chodit.
Napadlo mě tedy sepsat návod, a k tomu pořídit video jak se na nich dá potom krásně chodit. :-)
Určitě první pravidlo je že pokud vaše noha není zvyklá na podpatky neberte si hned 10 centimetrové, začínejte na 3 centirmetrových a postupně zvyšujte!
Dále se připravte na to že vás noha bude bolet, zezačátku je chůze na podpatcích všechno možné jen ne pohodlná, jinak bolest zmírňují gelové polštářky (dají se zakoupit i v drogeriích) určitě se do začátku hodí aspoň ty pod patu.
Potom je důležité abyste se v nich cítili dobře, bota vám nesmí sklouzávat a padat, protože takhle si nohy unavíte podstatně rychleji.
Taky je dobré abyste si je hned nebrali ven, ale nosili je doma, klidně s něma seděli u televize nebo počítače, protože nožka si takto zvykne na jiný sklon chodidla a jinou chůzi mnohem rychleji.
Zkuste se podívat jak se v nich procházíte v zrcadle, jděte rovně a pomalu a nohy pomalu dávejte jednu před druhou, pamatujte si že vždycky dopadáte na zem prvně špičkou a až potom podpatkem. Neustále se dívejte jestli nejste shrbení nebo nemáte pokrčená kolena a i hlavu se snažte držet z příma.
Pokud si jseš chůzi doma jistá zkus se v nich jít na chvíli projít někam ven, třeba na nákup nebo ke kamarádce (samozřejmě ne ke kamarádce která bydlí 20km daleko :-D). Vyzkoušíte si tak chůzi na různých površích, na trávníku, ale na i dlažebních kostkách musíte přenést váhu na špičky, Zabráníte tím tak zlomení podpatku, ale i možnému pádu. Chůze by měla být jistá, žádná zaškobrtnutí.
Kolena by si neměla mít pokrčená, měla by být propnutá a rovná, pokrčenými koleny vás akorát začnou bolet záda a navíc taková chůze vypadá divně.
Chůze po schodech vyžaduje také trénink, a proto NIKDY ale opravdu NIKDY nepokládejte na schod podpatek našlapujte na schody špičkami (Udělala jsem to jednou a sletěla jsem dolů :-D). Dolů ze schodů choďte pomalu, pokud si nejste jistí přidržujte se zábradlí.
Po zvládnutí této tvrdé práce si v nich můžete vyrazit kamkoliv, ať už na párty nebo do divadla, ale klidně i na procházku do města.
Takže hodně štěstí! :-)
A děkuji Míše že mi dělala kameramanku :-)

Toe

Být nemocná je hrozná nuda...

2. února 2012 v 13:30 | Toe
Soutěž o boty Iron Fist naleznete zde
Dobré odpoledne všem kdo navštěvují můj blog :)
Jak asi tušíte podle nadpisu tak jsem již třetím dnem nemocná, dneska už je to teda o 150% lepší, myslím že mám nějakou chřipku, hrozně mě bolí kosti a občas mi je hrozná zima + do toho občas zvýšená teplota, nejvíc mě na tom štve že jsem zrovna dneska potřebovala jít do školy kvůli písemce z angličtiny, protože když na ni někdo nepřijde tak dostane následující den (u mě po prázkách) podstatně těžší písemku, jakoby toho nebylo málo... Musím k té písemce mít ještě vypravování v EN. o 150 slovech o Olympijských hrách...
No dneska už ale půjdu s kamarádkou do jednoho menšího obchodního centra, a zároveň si pro vás chystám článek, Jak chodit na podpatcích, protože mi některé holky psali že se nezúčastní hlavně kvůli tomu že na nich neumí chodit. Možná že k tomu natočím i video, uvidím jak mi bude.
Takže zatím ahoj.

Vaše Toe

Obejdu se i bez notebooku :)

1. února 2012 v 20:32 | Toe
Pokud hledáte soutěž o boty značky Iron Fist tak klikněte SEM
Většina holek v mé třídě místo stolního PC vlastní notebook a nemůžou si ho vynachválit, jak s ním jsou pořád v posteli atd. Mě to ani moc nechybí, protože aspoň mě to nutí zůstávat u PC jen chvíli, kdybych si ho mohla přenášet tak nedělám nic jiného. Navíc mám smartphone a ten mi nahrazuje plně notebook. Sice je obraz podstatně menší ale internet zvládá úplně stejně jako notebook, klidně i videa na youtube. Dokonce si na něm můžu stahovat i filmy z uloz.to a přehrávat si je na mobilu. Navíc jsem z něho již jeden článek napsala a vůbec to nešlo poznat, prostě je to pro mě takový můj malý elegantní notebook, který bych za nic na světě nevyměnila :)
...Thank God za WIFI která bude na lyžáku :DD

Ano, i holky hrají hry!

1. února 2012 v 13:02 | Toe |  O mě a mém životě
Pokud hledáte soutěž o boty značky Iron Fist tak klikněte SEM
Nedávno mě na internetu na jedné FB stránce zaujal komentář k jedné staré hře na mobil, přesněji ten komentář zněl takto: ,,Nechápu proč to holky lajkují když vůbec neví co to je, vždyť ani holky hry nehrají,,. Tomu člověku jsem na daný komentář odepsala a hádal se mnou asi další dvě hodiny, nakonec se vzdal když jsem mu poslala fotku jak hraju hru. Neříkám že u toho sedím jak většina kluků ani nehraju úplně všechny hry. Ale mám dvě oblíbené série her a to The Sims 3 u které se perfektně odreaguji a hrozně mě baví si tam tvořit svoji rodinku. Druhá moje oblíbená hra je Mass Effect ke které mě přivedl brácha je to taková sci-fi hra, je to spíš takový film který mohu ovládat, dohrála jsem první i druhý díl a teď se těším na třetí který by měl děj ukončit.