Leden 2012

Velká hodnotná soutěž o boty značky Iron Fist!

31. ledna 2012 v 20:28 | Toe |  Ostatní...
Ano čtete správně, konečně se mi podařilo přemluvit rodiče aby mi dali dopředu kapesné a mohla jsem uspořádat tuto soutěž.
O co v ní půjde?
Zadání je jednoduché, stačí, když mi na mail ( sandra.mickova@email.cz) zašlete, které boty chcete vyhrát a proč, dále by bylo dobré kdybyste i poslali fotku vašich oblíbených bot, to ale není povinné, kdybych se ale nemohla rozhodnout mezi dvěma emaily tak mi to pomůže! A nakonec se vyjádřete do komentářů jestli se vám soutěž líbí a jestli byste chtěli v budoucnu nějakou podobnou.

A jaké že boty mohu vyhrát?

Jaké máme druhy podpatků? Druhý díl.

31. ledna 2012 v 18:14 | Toe |  Ostatní...
Jak jsem slíbila, tak pokračuji v představování jednotlivých druhů podpatků.
Minule jsme skončili u masivních a přesuneme se k
podpatkům na klínku. Takové podpatky patří k těm úplně nejpohodlnějším a s jakoukoliv výškou podpatku si stále udržují velkou míru pohodlí, proto se klidně hodí i menším ženám do domácnosti.
Tento druh podpatku není jenom pod patou, ale táhne se pod celou plochou boty, takže zajišťuje i velkou stabilitu.
Jedinným záporem je že, se dají nosit buď doma nebo na letní vycházky, jiné využití moc nemají.
Jinak mě osobně se takový druh podpatků moc líbí a doma mám takových nejvíc.

A je po vysvědčení

31. ledna 2012 v 16:32 | Toe
Tak přesně jak jsem psala včera, dostala jsem 6 trojek jinak jedničky a dvojky, v naší třídě jsem tedy takový lepší průměr :)
Rodiče vysvědčení čekali, a jen řekli ať se zkusím aspoň dvou trojek zbavit, což nebude problém, protože mi teď někteří učitelé ubrali.
Akorát mě štve že jsem v pondělí něco ve škole chytla, a máma nedokáže pochopit, že se necítím na to abych šla zítra do školy.
Štěstí je že máme v zemáku možnost omluvy, bez udání důvodů abych nebyla zkoušená :)
Jinak dnes určitě dokončím článek o druzích podpatku.

Už zítra - vysvědčení...

30. ledna 2012 v 20:55 | Toe
Ano, už zítra dostanu vysvědčení, no moje snažení po půlroce není nějak moc dobré...Budu mít 6 nebo 7 trojek jinak dvojky a pár jedniček, doufám že ke konci roku to bude lepší.
Je to celkem změna oproti základce, kde jsme psali každej týden maximálně 2 testy, na SŠ píšem každej druhej den a klidně všechny hodiny + do toho ještě učitelé zkouší takže to fakt nestíhám.
Ale zase se na zítřek těším, protože to je nejpohodovější den v týdnu. Zítra jdu na devátou, protože nepůjdu na dvou hodinovku těláku (Jsem nemocná). A potom máme už jen Matiku, Němčinu, potom dostanem výzo a už vydržím jenom dvě hodinky Dramaťáku a valím domů. :)

Představení mého nejoblíbenějšího seriálu.

30. ledna 2012 v 20:09 | Toe
Californication
Chtěla bych vám představit můj neojoblíbenější seriál a ne, není to HIMYM nebo podobné, které dávají na Primě Cool :D.
Je to u nás ne moc známý seriál o životě spisovatele žijícího v Californii, který vydal knížku God Hates Us All (Bůh nás nenávidí všechny), ale momentálně se dostal do tvůrčí krize. Tento spisovatel se jmenuje Hank Moody, jeho charakterové rysy se dají vystihnout několika slovy,,sexistický, vtipný, sarkastický, cynický, obhroublý a v neposlední řadě sprostý,,. Z tohohle všeho asi usoudíte že Hanka musí každý vidět jako největšího parchanta, ale po zhlédnutí jednoho nebo dvou dílu se s ním prostě musíte sžít a fandit mu.
Určitě bych tento seriál doporučila každému kdo je starší aspoň více jak 15let, protože o sexuální scény, kokain a vulgární výrazy tam není nouze :)

Jaké máme druhy podpatků? První dil.

30. ledna 2012 v 17:09 | Toe |  Ostatní...
Inspirovala jsem se ze stránky prozeny.cz
Jako první bych představila podpatek jehlový, který je asi nejznámější.
Takové boty se nosí především na společenské události nebo do práce, ale jsou samozřejmě i vyjímky.
Chůze na nich patří k těm nejobtížnějším a podpatek se pohybuje zhruba od 3cm až do 25cm.
Jako zástupce takových podpatku které mají 25cm bych uvedla boty značky Christian Loboutin.
Například mezi vyjímky se řadí i moje boty:


Konečně dobrej den ve škole! :)

30. ledna 2012 v 16:49 | Toe
Po dlouhé době můžu říct, že jsem se ze školy vracela spíš s dobrou náladou než špatnou. Začalo to hned druhou hodinu, když přišla zástupkyně, aby se dívala jakým způsobem nás učitelka vzdělává :D. V duchu jsem se musela pořád smát, protože se učitelka začala snažit o 200% víc než obvykle

Layout

29. ledna 2012 v 19:33 | Toe |  Ostatní...
Myslím, že kdo sem už párkrát přišel tak zjistil že mam základní layout, bohužel, snažila jsem se udělat svůj, jenže sem to v nastavení tolik pokazila že mi nezbývalo nic jiného a ten předešlej v PC nemám, tak kdyby někdo věděl o někom kdo dělá layouty napište do komentů, díky.
Toe

Moje fotky

29. ledna 2012 v 15:15 | Toe
Tak nakonec jsem se rozhodla, vytvořit nový článek, protože jsem se bála že by to zaniklo a navíc jsem ty fotky dala na rajče.net abych je nemusela dávat na blog, no jo já vím, jsem blbá, prvně píšu že to dám do jednoho článku ale pak to udělám takhle :D
Fotky s odkazem se zobrazí po rozkliknutí článku

Fotící nálada

29. ledna 2012 v 14:11 | Toe
Takže, teď půjdu s kamarádkou asi někam do přirody fotit, takže za hodinku nebo dvě vám ukážu mé výtvory, nejspíš vyfotím i nějakou fotku doma týkající se mého předchozího článku o botách.
Fotky potom přihodím do tohohle článku abych zbytečně nedělala další.